חינה לאירועי חברה

אמנם אירועי חינה מתקשרים באופן אוטומטי עם זוגיות וחתונה אך כיום ניתן לראות גם הפקות של חינה לאירועי חברות.

כחלק מהרצון להביא לעובדים חוויות חדשות ומעניינות, הפכו טקסי החינה לאופציה שונה וייחודית המתאימה כחלק מאירוע חברה לציון המימונה או אפילו כיציאה משגרת העבודה העמוסה.

התפאורה היוקרתית הכוללת אוהל מסורתי, בדים צבעוניים בצבעים של בורדו וזהב, כסאות מלכותיים, הדומים, שולחנות השופעים בכל טוב של עוגיות מסורתיות, הם רק חלק מהאלמנטים שעושים את האווירה באירועי חינה.
אנו במאמא חינה מתמחים כבר למעלה מעשור בהפקת אירועי חינה ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ ועושים זאת עם אהבה גדולה להפקת אירועים אלו.

בעזרת הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים, אנו מתאימים את החבילה המושלמת לסוג האירוע וזאת בכדי שתיהנו מטקס חינה שישאיר לעובדים טעם של עוד.

טקס חינה לאירועי חברה
גם כשמדובר על הפקת טקס חינה לאירועי חברות, אנו לא מתפשרים ועושים זאת בצורה המקצועית ביותר.
אנו נדאג להציב אוהל חינה במתחם, בו יונחו מגוון אלמנטים היוצרים אוהל אותנטי כמיטב המסורת ובתוכו נבצע את טקס החינה.
לפני תחילת הטקס, יוזמנו המשתתפים לבחור פריטי לבוש מתוך מגוון הגלביות, כפתנים, מטפחות והכובעים שאנו מציעים וכל זאת בכדי להרגיש ממש כמו בחגיגיה אמיתית בארמון המלך במרוקו.
שולחנות הכוללים דברי מתיקה כמו עוגיות שקדים, סולת וקוקוס, מרציפן, פזואלוס, בוטנים והכל בשפע, גם הם יהיו חלק מן התפאורה וכמובן שהאורחים יוכלו להתכבד מהן במהלך הטקס.

לאחר שכל המשתתפים יהיו לבושים בבגדים המסורתיים ובעזרת מחרוזת שירי חינה שמחים, נכנס לאווירה של ריקודים, כזו שאף אחד לא ירצה לחזור אחריה לשבת בשולחן.
כמי שמתמחים בהפקת אירועי חינה מכל הסוגים ולכל העדות, אנו יודעים להתאים את טקס החינה לאופי הקהל וסוג האירוע מה שיוצר אירוע בלתי נשכח.

הפקת חינה אותנטית כמו במרוקו
אין ספק כי על מנת להפיק טקס חינה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מומלץ לבחור חברה המספקת מעטפת שירותים כוללת ומתמחה בתכנון והפקת אירועים אלו.
חברת מאמא חינה נולדה מתוך אהבה אמיתית ורצון לשמר את המסורת העתיקה של אירועי החינה כפי שהיה נהוג בעבר במרוקו.

אנו מזמינים אתכם, לחלום ולהגשים יחד איתנו, ערב חינה אותנטי לעובדים שלכם, כזה שעוד לא ראיתם כמותו!
לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שאנו מציעים והצעת מחיר בהתאמהמ אישית, התקשרו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות אדיב ויחס אישי החל משיחת הטלפון הראשונה.

Call Now Button