חינה למסיבת רווקות

השילוב בין חינה מסורתית למסיבת רווקות, הפך נפוץ ומבוקש מאוד בשנים האחרונות ויש לכך סיבות רבות.
החיפוש אחר תוכן ייחודי ומקורי למסיבת רווקות הוביל חברות הפקה רבות להציע טקס חינה ייחודי ומרגש המתרחש כחלק ממסיבת הרווקות ומציע חוויה שונה ומקורית.

בעבר טקס החינה היה נהוג בעיקר בעדות המזרח אך כיום רבים מבקשים לעצמם לחגוג אירוע זה כדי לברך את הכלה בברכות של שפע, הצלחה ופריון לקראת יום הנישואים המתקרב.

ככל שאירוע החתונה מתקרב, הלחץ גובר וכל יום הוא עמוס ולכן האפשרות לחגוג טקס חינה בשילוב מסיבת רווקות, מאפשרת ניצול מקסימלי של הזמן וזה רק אחד היתרונות של שילוב שני האירועים ביחד.
אנחנו בחברת מאמא חינה מפיקים כבר למעלה מעשור טקסי חינה באירועים כמו מסיבת רווקות, ערב מקווה, בר מצווה, מימונה ואחרים.

הידע והניסיון שצברנו מאפשרים לנו להתאים את טקס החינה לפי כמות המשתתפים ומיקום האירוע ועל ידי כך ליצור ערב בלתי נשכח.

ערב חינה מהנה וייחודי
כאמור, הבחירה בטקס חינה מסורתי במהלך ערב מסיבת הרווקות, יכולה להפוך כל ערב כזה לשונה ואחר ממה שמכירים.
עם התפאורה המדויקת, תלבושות מסורתיות לכלה ולחוגגות, מטפחות, מוזיקה מתאימה ומגשי עוגיות מסורתיות- כל מסיבת רווקות תהפוך לכזו שאף אחת לא תרצה שתסתיים.

במהלך טקס החינה, נהוג לקחת מעט מעיסת החינה הנמצאת בתוך הקערה המסורתית ולמרוח על כפות הידיים תוך כדי מתן ברכות לכלה לקראת חיי הנישואים שלה עם בעלה לעתיד.
כמו כן, מברכת הכלה את כל הקרובות אליה בשפע של בריאות, פרנסה, זיווג לרווקות, פוריות ושלום בית לנשים הנשואות, מה שיוצר ערב של העצמה נשית וקירוב לבבות.

חגיגת חינה למסיבת רווקות
אם החברה הטובה שלך מתחנת ואת מחפשת תוכן מעניין, אותנטי ושונה- טקס חינה הוא בדיוק מה שיתאים לכן לשדרוג מסיבת הרווקות.
עם ניסיון של למעלה מעשור, אנו בחברת מאמא חינה מציעים מגוון חבילות לכל סוגי האירועים הכוללות תפאורה מושקעת, תלבושות מסורתיות והפקת טקס חינה מהחלומות.

בין מסיבת הרווקות מתקיימת בחצר הבית ובין אם בוילה או מתחם לאירועים- אנו נגיע ונהפוך את החלל לארמון של ממש, בדיוק כמו ארמונו של מלך מרוקו.
מזמינים אתכן להשאיר לנו את תכנון והפקת טקס החינה וזאת בכדי שאתן תוכלו לצבור כוחות לקראת ערב של אנרגיות ושמחה שפוגשים רק באירועי חינה.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר עבור טקס חינה מבית “מאמא חינה”- התקשרו עוד היום ונשמח לתת לכן שירות מכל הלב.

Call Now Button