ימי הולדת בסגנון ייחודי

אם אתם מחפשים תוכן עבור ימי הולדת בסגנון ייחודי ושונה ממה שהכרתם עד היום- הגעתם למקום הנכון!
אמנם, אירוע חינה מתקשר באופן אוטומטי לחתונה אך כיום רבים מבקשים לחגוג טקס ססגוני זה גם כאשר מדובר בציון אירועים אחרים במהלך החיים.
כיום מלבד אירוע חינה המקושר לאירוע החתונה, ישנם החוגגים טקס זה גם כשמדובר בימי הולדת, חתונת כסף, מסיבת רווקות, מקווה ועוד.

אנו בחברת מאמא חינה מאמינים כי טקס חינה יכול להתאים לכל סוגי האירועים ומוסיף צבעוניות ושמחה לכל מאורע וכל זאת בעזרת שלל האלמנטים המתאימים היוצרים שילוב מנצח.
עם ניסיון של למעלה מעשור ואלפי לקוחות מרוצים, אנו יודעים להתאים את התפאורה, לבוש והתוכן עצמו לסוג האירוע וכל זאת על מנת שתיהנו מאירוע של פעם בחיים.

טקס חינה כמיטב המסורת
בעבר, טקס חינה היה נהוג בעיקר בעדות המזרח אך כיום לגמרי הפך לכזה שנחגג בכל העדות בגלל הייחודיות והאותנטיות שהוא מביא עימו.
המשמעות של הטקס היא לברך את החתן והכלה טרם חתונתם או החוגגים יום הולדת, בברכות כמו שפע, הצלחה, זוגיות טובה, זיווג ופריון.
מהלך הטקס עצמו כולל תפאורה שבעיקרה כוללת אלמנטים שונים בשילובי צבעים של בורדו וזהב המשדרים יוקרה ושפע.

בנוסף, מלבד התלבושות המסורתיות אותן לובשים בעלי האירוע, גם האורחים יכולים להכנס לאווירה בעזרת שילוב כפתנים ואביזרים כמו כובעים מיוחדים המותאמים לאירועי חינה.
בטקס עצמו, מורחים את ידי החוגגים במעט מן עיסת החינה וזאת במטרה לברכם בשלל ברכות להצלחה ושפע מיום חגם והלאה.

עם התפאורה המדויקת, תלבושות אותנטיות ותכנון נכון של הטקס עצמו, בדיוק כמו שאנו מציעים במאמא חינה, כל אירוע הופך לכזה שמספק לחוגגים חוויה ייחודית שתיזכר לעוד הרבה זמן.

הפקת חינה לכל סוגי האירועים
שילוב נכון של אלמנטים, צבעים, מוזיקה, עוגיות ותלבושות, הוא זה שייצור עבורכם אירוע מושלם ולכן חשוב לבחור ספק מקצועי המתמחה בהפקת ימי הולדת בסגנון ייחודי כמו טקס החינה.
אצלנו במאמא חינה תוכלו לקבל חוויית תוכן לכל סוגי האירועים וכל זאת תחת קורת גג אחת מבלי שתצטרכו להתרוצץ בין ספק לספק.

שיתופי הפעולה שיצרנו במהלך השנים מאפשרים לנו להציע לכם חוויה כוללת כך שלכם נשאר רק להגיע לאירוע עם אנרגיות לקראת ערב אותנטי ושמח.
אנו מציעים הפקת אירועי חינה ללקוחות פרטיים ועסקיים תוך מתן שירות ויחס אישי מתוך אהבה אמיתית למה שאנו עושים.

מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר עבור ימי הולדת בסגנון ייחודי של אירוע חינה.

Call Now Button