ערב מקווה חינה

בשנים האחרונות נולד טרנד חדש ומרגש של ערב מקווה חינה עוצמתי ושמח לקראת יום החתונה הקרב ומגיע.
בעבר, נהוג היה לפצל בין שני האירועים ולחגוג אירוע חינה גדול או מצומצם כשבועיים או שבוע לפני אירוע החתונה, ובנוסף טקס מקווה ערב לפני האירוע הגדול.
כיום הבחירה בערב מקווה חינה הפכה אידיאלית והיא מאפשרת שילוב בין שני האירועים בערב אחד, בדיוק כמו שאנו עורכים בחברת ההפקות מאמא חינה.

היות ואת ערב המקווה חוגג הכלה עם נשים בלבד וכמובן ללא החתן, ערב משולב שזה של חינה ומקווה הופך לאירוע מדהים, עוצמתי ומרגש של העצמה נשית.
עם מעל 10 שנות ניסיון בהפקת אירועי חינה, אנו במאמא חינה ערוכים להפיק עבורכן כל חלום שתבחרו תוך הקפדה על המסורת יחד בשילוב עם העידן המודרני.

ערב מקווה בסגנון ייחודי
מנהג הטבילה במקווה הוא אחד השלבים בדרך לאירוע חתונה וככזה מביא עימו תחושות של התחדשות, התרגשות וציפייה לתחילת החיים כאישה נשואה.
במהלך טקס הטבילה, הכלה טובלת במי המקווה ובכך מטהרת את עצמה לקראת חיי האישות עם בעלה לעתיד ולכן השילוב בין אירוע זה לטקס החינה הוא כל כך אידיאלי.
בטקס החינה, כל המשתתפות מברכות את הכלה בשפע, הצלחה, פריון וחיים מאושרים לצד בעלה לעתיד וכל זאת באווירה עוצמתית ומרגשת בערב ייחודי.

עם התפאורה הייחודית שלנו, תלבושות מסורתיות לכלה ולאורחות, עוגיות ומתוקים כיד המלך והמוזיקה האותנטית, כל כלה תרגיש מלכה בערב המיוחד שלה.
בין אם האירוע מתקיים בחצר הבית ובין אם באולם במתחם המקווה, אנו במאמא חינה נדאג לעצב את החלל בעיצוב אותנטי בעזרת שלל בדים, שטיחים, הדומים, כסאות ואלמנטים המתאימים לטקס חינה מסורתי.

הפקת ערב חינה לכלות
טקס המקווה כמו גם טקס החינה, הם אירועים לכל דבר ולכן חשוב לבחור ספק שיתן לכן מענה מדויק ושקט נפשי לקראת הערב הגדול.
מאמא חינה נולדה מתוך אהבה אמיתית למקצוע ואנו מפיקים אירועי חינה אותנטיים ומרגשים בכל רחבי הארץ בהתאם לזמינות.

בין אם אתם מתכננים לערוך אירוע חינה, בר מצווה, מימונה או אירוע חברה ורוצים לערוך טקס חינה מסורתי- אנחנו המקום בשבילכם!
מקצועיות, מחירים הוגנים, יחס אישי ואוהב, הם רק חלק מן הערכים אותם תקבלו מאיתנו כחלק מהשירות שאנו מציעים.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר עבור טקס חינה- התקשרו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב.

Call Now Button