חינה לערב אירוסין

האם אירוע החינה קשור לאירוסין בין החתן והכלה?

טקס חינה לערב אירוסין הוא מנהג עתיק אשר הגיע לישראל מהקהילות היהודיות של צפון אפריקה ואסיה (הקהילה ההודית). משפחת הכלה בטקסים המסורתיים, הזמינה את משפחת החתן אליה הביתה למפגש ראשוני והכירות ולארוחה שמשפחת הכלה הייתה מבשלת במיוחד. זהו למעשה היה אישור האירוסין בין המשפחות. כיום, מכיוון שהמפגש בין המשפחות נערך בדרך כלל הרבה לפני יום החתונה, האירוסין נקבעים הרבה לפני יום טקס החינה. אם כן, היום טקסי החינה המסורתיים המתקיימים בישראל, מיועדים לשמחת החתן והכלה ולקירוב והיכרות מעמיקה יותר בין המשפחות – המשפחה הקרובה והמשפחה המורחבת.

הפקת חינות יוקרה בבית או בגן אירועים
את הטקס המסורתי בבית החליפו היום אירועי חינות יוקרה הנערכים ברחבי הארץ וכוללים תלבושות מסורתיות נוצצות ומהממות, מוזיקה משמחת המותאמת על פי כל עדה וקייטרינג כשר המכיל את כל המאכלים המסורתיים של העדה. חינה מסורתית מסמלת את טקס הברכות של המשפחה לבני הזוג לשפע, אהבה חזקה ופוריות. טקס חינה מסורתית בכל העדות כולל את מריחת החינה על ידי החתן והכלה כאשר בעדה הטריפוליטאית מורחים את החינה גם על רגלי הכלה כאשר היא שוכבת על הגב.

חינה תימנית ומרוקאית עם תלבושות מהממות
בין אם זו חינה תימנית ומרוקאית ובין אם זו חינה טריפוליטאית או הודית, הדרך הטובה ביותר להפיק אירוע מיוחד ואותנטי לזוג שלכם היא באמצעות חברת הפקות מקצועית. חברת הפקות יכולה לספק לכם תלבושות לחינה הודית, מרוקאית או תימנית ולמעשה לכל עדה עם כל האלמנטים המסורתיים הבאים לידי ביטוי בחומרי הגלם מהם עשויים התלבושות ובסגנון הלבוש של כל עדה. לדוגמא, תלבושות לחינה הודית כוללת בין היתר תלבושות סארי אותנטיות לכלה ולנשים במשפחה, לעומת החינות המסורתיות העיראקיות בהן לובשים הכלה והנשים לובשות כפתן.

קביעת תאריך לחינה לערב אירוסין
רוצים לקבוע תאריך חינה לערב אירוסין? מעוניינים שחברת הפקות תערוך לכם את אירוע החינה על פי מיטב המסורת? אם אתם רוצים אירוע חינה מושלם – זה הרגע להזמין את שירותי מאמא חינה להפקת אירועי חינה משגעים עם תלבושות מסורתיות, מאכלים אותנטיים טעימים ומוזיקה שתעשה לכל המשפחה של החתן והכלה שמח בלב.

מאמרים נוספים

חינה לשיער

חינה לשיער היא פתרון טבעי ובטוח המשמש לצביעת השיער ללא כימיקלים ומבלי לפגוע בקרקפת או בקווצות. היא משמשת לא רק לצביעת שיער אלא גם כמוצר

קרא עוד »

טקס ערבוב חינה

חינה היא צבע טבעי המשמש לאמנות גוף וצביעת שיער. המילה “חינה” נובעת מהמילה הערבית ל”אדום”. השימוש בחינה מתחיל בימי קדם. חינה שימשה במשך מאות שנים

קרא עוד »

מאמא חינה מאחלת לכם חג שמח ושנה טובה!

בסגירת אירוע בתקופת החגים קבלו מאיתנו זוג גשרים לעיצוב כניסה במתנה!

Call Now Button