טקס חינה לבת מצווה

חוגגים בת מצווה לילדה? זה הזמן לקבוע את טקס החינה!

טקס החינה המסורתי מוכר בעיקר כטקס לזוג הנערך מספר ימים לפני יום החתונה, אך מעטים יודעים כי גם טקס חינה לבת מצווה הוא טקס מסורתי מיוחד שניתן לחגוג אותו עם אותם אלמנטים של טקס חינה לזוג לפני חתונה עם המוזיקה המיוחדת, המאכלים המסורתיים ועם טקס מריחת החינה המסורתי והמרגש המחבר את בין בני המשפחה לכל האורחים במהלך האירוע.

חינה לבת מצווה מחיר משתלם

כאשר קובעים לערוך חינה לבת מצווה מחיר הוא אחד הדברים הנלקחים בחשבון. מכיוון שהפקת טקס החינה מורכבת ממספר שירותים הניתנים במקביל, יש לכם את האפשרות להזמין את השירותים החשובים ביותר לכם ובדרך זו לחסוך בהוצאה על הפקת האירוע ולקבל גמישות מירבית במחיר. חינה בת מצווה יכולה להיערך בבית, בפארק, בחצר הבית או באולם אירועים. בבחירת הפקת אירוע חינה בת מצווה, תוכלו לקבל שירותים מ-א’ עד ת’ הכוללים בין היתר תלבושות מסורתיות לחינה על פי העדה שלכם, קייטרינג כשר למהדרין, אוהל חינה מסורתי מקושט בצבעים מרהיבים וניהול טקס החינה עם חומר החינה המסורתי על ידי צוות הפקה מקצועי.

הפקת חינה מרוקאית לבת מצווה

מקור המוצא שלכם הוא מיהדות מרוקו? רוצים לערוך טקס חינה לגיל בת מצווה לילדה? חינה מרוקאית לבת מצווה מביאה איתה צבעים, טעמים ומוזיקה נפלאה לאירוע מושלם עבור הילדה שלכם. הלבוש המרוקאי בטקס החינה הוא ייחודי וכולל תכשיטים מיוחדים ואביזרי לבוש נוצצים. את התלבושות, הקייטרינג והאוהל לחינה, תוכלו להזמין דרך צוות מאמא חינה הנחשבים למובילים כיום בהפקה וניהולי אירועי חינה לגילאי בת מצווה.

הפקת טקס חינה לבת מצווה עם חברה מקצועית

לקבלת פרטים נוספים על טקס חינה לבת מצווה וקבלת הצעת מחיר על פי השירותים המועדפים עליכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של מאמא חינה המופיע כאן באתר ותהנו מהשירות המקצועי ביותר להפקת אירוע חינה מסורתי ומיוחד לעדה המרוקאית וכל העדות האחרת החוגגות באופן מסורתי את מנהג טק החינה. מאמא חינה מנוהלת על ידי המפיקה ומעצבת השמלות אורלי המלווה מאות בנות בת מצווה בכל שנה לטקס חינה ייחודי ונוצץ עם תלבושות יפהפיות ומאכלים מעולים מהמטבח המרוקאי המשובח.

מאמרים נוספים

חינה לשיער

חינה לשיער היא פתרון טבעי ובטוח המשמש לצביעת השיער ללא כימיקלים ומבלי לפגוע בקרקפת או בקווצות. היא משמשת לא רק לצביעת שיער אלא גם כמוצר

קרא עוד »

טקס ערבוב חינה

חינה היא צבע טבעי המשמש לאמנות גוף וצביעת שיער. המילה “חינה” נובעת מהמילה הערבית ל”אדום”. השימוש בחינה מתחיל בימי קדם. חינה שימשה במשך מאות שנים

קרא עוד »

מאמא חינה מאחלת לכם חג שמח ושנה טובה!

בסגירת אירוע בתקופת החגים קבלו מאיתנו זוג גשרים לעיצוב כניסה במתנה!

Call Now Button