תלבושות ותפאורה לחינה

רוצים לשכור תפאורה ותלבושות לאירוע חינה?

אירוע החינה הוא אחד מהאירועים היחידים במסגרת הנישואים של זוג יהודים בישראל ששמר על אותנטיות ומסורות של מאות שנים עם שינויים קטנים מאוד. תלבושות ותפאורה לחינה על פי מיטב המסורת של עדות המזרח והעדה ההודית, מאפשרות הפקה שלמה של אירוע נוצץ ומרהיב המחבר בין משפחות של החתן והכלה בצורה ייחודית ומרגשת. יש שיגידו שהחיבור בין המשפחות באירוע החינה הוא הרבה יותר אף מאירוע החתונה עצמו.

חינה השכרת תלבושות אותנטיות לפי עדה

בכל אירוע חינה השכרת תלבושות תהיה הבסיס לאירוע אותנטי וצבעוני. התלבושות לאירוע החינה מותאמות לכל עדה בהתאם למאפיינים המסורתיים שלה. לעדה התימנית למשל, ישנם תוספות של תכשיטים ייחודיים והבגדים נחשבים לצנועים במיוחד. בעדה העיראקית, אפשר למצוא את התלבושות המסורתיות המוכרות כמו גלביה לגברים וכפתן לנשים. את התלבושות ניתן לשכור דרך חברת הפקות המספקת שירות להשכרת תלבושות לחינה לעדות השונות כגון העדה התימנית, העדה המרוקאית והעדה ההודית. לכל עדה יש סגנון לבוש שונה ואותנטי המגיע מהקהילות העתיקות אשר היו קיימות בכל מדינה. הדרך הטובה ביותר למצוא השכרת תלבושות לחינה אותנטיות עם האביזרים והתכשיטים המתאימים, היא באמצעות פנייה לחברת הפקות ותיקה ומנוסה בתחום.

השכרת תלבושות לחינה ביתית במחיר משתלם

חושבים לערוך את אירוע החינה שלכם בבית? רעיון מצויין! אירוע חינה בבית הוא אינטימי ומאפשר היכרות מעמיקה יותר של משפחות החתן והכלה במהלך האירוע המרגש. אם אתם מחפשים שירות להשכרת תלבושות לחינה ביתית, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למאמא חינה הנחשבת לחברת ההפקות הטובה ביותר לאירועי חינה מסורתיים. אורלי “מאמא חינה” מנהלת את החברה כבר למעלה מ-10 שנים ברציפות והיא תבנה עבורכם הפקה מושקעת ומהממות לאירוע החינה שלכם.

הזמנה טלפונית של תלבושות ותפאורה לחינה

רוצים להזמין תלבושות ותפאורה לחינה? החלטתם לערוך אירוע אותנטי עם המאפיינים של העדה שלכם? זה הזמן ליצור קשר עם צוות מאמא חינה ולהזמין טלפונית את הבגדים והתפאורה הנדרשת לכם. השירות של מאמא חינה כולל בנוסף גם הקמת אוהל בחצר הבית לאירועים עם כמות גדולה של אנשים ושירות קייטרינג איכותי וכשר למהדרין עם כל המאכלים המסורתיים הנפלאים של העדה שלכם.

מאמרים נוספים

חינה לשיער

חינה לשיער היא פתרון טבעי ובטוח המשמש לצביעת השיער ללא כימיקלים ומבלי לפגוע בקרקפת או בקווצות. היא משמשת לא רק לצביעת שיער אלא גם כמוצר

קרא עוד »

טקס ערבוב חינה

חינה היא צבע טבעי המשמש לאמנות גוף וצביעת שיער. המילה “חינה” נובעת מהמילה הערבית ל”אדום”. השימוש בחינה מתחיל בימי קדם. חינה שימשה במשך מאות שנים

קרא עוד »

מאמא חינה מאחלת לכם חג שמח ושנה טובה!

בסגירת אירוע בתקופת החגים קבלו מאיתנו זוג גשרים לעיצוב כניסה במתנה!

Call Now Button