תלבושות לחינה

חינה הוא אחד האירועים הכי צבעוניים וססגוניים שיש וכל זאת, בין היתר, בזכות תלבושות לחינה שהן חלק נכבד מן ההפקה.
אם בעבר טקסי חינה נחגגו בעיקר בקרב עדות המזרח, כיום אירוע חגיגי זה מתקיים בלי קשר לעדה ונחגג באירועי חינה, מקווה, מסיבת רווקות, וחגיגות נוספות.
טקס החינה כולל תפאורה מרהיבה בצבעים של בורדו, כסף או זהב המשדרים יוקרה כמו בארמון של מלך, ממש כמו שהיה במרוקו.

בין מגוון פריטי העיצוב נמצא הדומים, כסאות, כרכרות, אפיריונים, כדים ועוד המשתלבים באופן הרמוני עם הבדים והשטיחים היוקרתיים.
כחלק מהטקס, ילוו האורחים את בני הזוג אל הכסאות המלכותיים כשברקע מחרוזת שירי חינה שמחים שיכניסו את החוגגים לאווירה.
עם למעלה מעשור של ניסיון בהפקת אירועי חינה, אנו במאמא חינה נעניק לכם חוויה משמחת וצבעונית לקראת היום החשוב בחייכם- תחילת המסע שלכם כזוג נשוי.

התאמת תלבושות לחינה
כחלק מהרצון שכל האורחים באירוע ישתתפו במהלך טקס החינה, חשוב להתאים לכל אורח תלבושת חינה מסורתית ואותנטית.
בדרך כלל, בני הזוג הם אלו שיחליפו במהלך האירוע מספר תלבושות תואמות שיתנו להם הרגשה של מלך ומלכת האירוע.

החוגגים ייהנו מכפתנים שונים המיוצרים מבדים נעימים בגוונים של טורקיז, זהב, ורוד וצבעים נוספים המגיעים במידות שונות ומתאימים גם לילדים וגם למבוגרים.
מלבד תלבושות, ישנם גם אביזרים שניתן להוסיף לתלבושות כמו מטפחות צבעוניות לנשים או כובעי תרבוש לגברים, אותם אנו מציעים לאורחים.

כמו כן, אלו הרוצים לערוך חינה אינטימית בבית בחוג המשפחה הקרובה, יוכלו ליהנות גם מהשכרת תלבושות לחינה ולבחור מההיצע הרחב שברשותנו.

בין אם לקחתם בעבר חלק באירוע חינה ובין אם לא, באירועים שלנו אנו דואגים שבעלי השמחה והאורחים יקחו חלק פעיל באירוע ומעניקים הסברים לגבי טקס החינה הכולל את מריחת העיסה על ידיהם של החוגגים.

הפקת אירועי חינה אותנטיים כמיטב המסורת
אנו במאמא חינה מאמינים כי בין אם מדובר באירוע מצומצם ובין אם באירוע גדול, האירוע צריך להיות מושלם, החל משלבי התכנון ועד ביצועו בפועל.

חברתנו הוקמה מתוך אהבה אמיתית ורצון לשמר גם כיום בעידן המודרני את מסורת החינה שהינה עתיקת יומין.
אם אתם מחפשים מעטפת שירותים כוללת של הפקת אירוע חינה, החל מעיצוב המקום, תלבושות, צלם, מגשי עוגיות ועד להנחיה ותפעול האירוע והטקס בפועל- הגעתם למקום הנכון!

מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שאנו מציעים וקבלת הצעת מחיר מותאמת לאירוע חינה בדיוק כמו שאתם חולמים עליו.

Call Now Button